Skelbimų centras

Pakalnės vingis

Edukacinė stovykla Anglijoje

Pajuskite senosios Anglijos dvasią. Pasigrožėkite įspūdingais gamtos vaizdais ir architektūros paminklais. Pasinerkite į gyvos anglų kalbos pasaulį. Patirkite malonumą mokydamiesi kalbos kiekvieną akimirką -  klausydamiesi legendų ir pasakojimų, vaidindami, dalyvaudami viktorinose, bendraudami su bendraamžiais Anglijoje, pramogaudami, išbandydami ištvermę žygiuose. Pamatykite Anglijos sostinę - Londoną, kuriame šią vasarą vyks Olimpinės žaidynės! Jūsų laukia daug nuotykių ir paslapčių. Smagioje ir turiningoje kelionėje mūsų vadovams talkins gidai ir mokytojas iš Anglijos.

Programa

1 diena Išvykstame iš Vilniaus. Pakeliui - žaidimai, skirti susipažinimui. Linksmoji anglų kalbos gramatika, viktorinos. Nakvynė viešbutyje Lenkijos - Vokietijos pasienyje.

2 diena Pusryčiai.Kelionė per Vokietiją ir Prancūziją į Callais. Nakvynė viešbutyje.  

3 diena Pusryčiai. Euro tuneliu iš Callais vykstame į Angliją.  Pažintinė ekskursija po universitetinį miestą Oksfordą (Oxford).Christ Church koledžas, kuriame buvo kuriami filmai apie Harį Poterį, KatedraCarfax bokštas, High Street. Pavakary nuvyksime į ExmoorNacionalinį parką ir įsikursime Exford jaunimo viešbutyje ant upelio Exe kranto.(Iki vandenyno 40km).

4 diena „Labas rytas". Pusryčiai, anglų kalbos pamokos. Pažintis su Exmoor Nacionaliniu parku - jo miškingais slėniais, kalvomis, viržynais, uolėtos Atlanto pakrantės skardžiais. Čia sutiksime besiganančius  laukinius Exmoor ponius. Gal ir taurųjį elnią pamatysim? Aplankysime netoliese įsikūrusį jaukų viduramžių miestelį Dunster ir virš jo dunksančią vaiduoklių pamėgtą 1000 metų senumo pilį.  Šalia - pajūrio kurortas Minehead.Pailsėsime prie jūros. Vakare grįšime į viešbutį. Po vakarienės – vakaronė. Nakvynė. 

5 diena "Labas rytas". Pusryčiai, anglų kalbos pamokos. Važiuosime į Cheddar - garsųjį sūrių miestą. Pasigrožėsime vienu iš Britanijos gamtos stebuklų - Cheddar uolomis ir tarpekliu - didžiausiu kanjonu Britanijoje. Apsilankysime paslaptingame požeminiame pasaulyje. Čia, kur retai prasiskverbia saulė - tyvuliuoja ramus, lygus ežeras, akį stebina fantastiški uolų raizginiai. Sakoma, kad šiuose urvuose gyveno pirmykščiai žmonės. Čia - upės Exe pradžia, čia ir šiandien brandinami geriausi Cheddar sūriai. Netoliese kalvų papėdėje prigludęs Wells - gražus miestelis su didinga gotikine Katedra, dvelkiantis ramybe ir šventumu. Apžiūrėsime Wells Katedros mokyklą, įkurtą 909 m. Katedros choristams ruošti. Šiandien tai muzikos mokykla, kurioje greta įvairių muzikos disciplinų moksleiviai mokosi ir bendrojo lavinimo dalykų. Tai ypatinga mokykla, didelį dėmesį skirianti dvasingumo ugdymui. Joje ir šiandien ruošiami Katedros choristai. Klausysimės jų atliekamų giesmių. Dalyvausime viktorinoje imdami interviu iš miestelio gyventojų. Grįžę į viešbutį, po vakarienės surengsime talentų šou. Nakvynė.

6 diena „Labas rytas". Pusryčiai, anglų kalbos pamokos. Vyksime į „Mažąją Anglijos Šveicariją" prie Atlanto. Tai du žavūs kurortiniai miestukai-dvyniai - Lynton ir Lynmouth.Vienas glaudžiasi kalno papėdėje, o kitas stūkso jo viršūnėje. Trumputė, bet įspūdinga ir kvapą gniaužianti kelionė iš vieno miestuko į kitą stačiu uolų geležinkeliu ( Cliff Railway). Išbandysime ištvermę žygyje pėsčiomi garsiuoju South West Coast Path taku iki Leevienuolyno. Prieisime Uolų slėnį ( Valley of Rocks)  ir aukštai virš jūros kyšančią uoląCastle Rock, primenančią pilį.  Didžiąją kelionės dalį takas veda uolų viršūnėmis, nuo kurių atsiveria įspūdingi vandenyno vaizdai, o keliauninkus draugiškai pasitinka kalnų ožkytės. Ilsėsimės Lee įlankos pakrantėje.Po vakarienės - „Vakaronė - paslaptis". Nakvynė.

7 diena „Labas rytas". Pusryčiai, anglų kalbos pamokos. Nuotykių diena  Croyde įlankoje.  Patyrę vietiniai instruktoriai, aprūpinę šalmais, narų kostiumais ir pripučiamomis liemenėmis, lydės mus į įspūdingą ir nepamirštamą kelionę - slaptas olas vandenyje ir kitus paprastiems poilsiautojams nepasiekiamus pakrantės kampelius. Brisime, plauksime, kopsime...Romantiškas atsisveikinimas su stovykla. 

8 diena Po pusryčių  išvyksime į Londoną - vieną gražiausių ir didingiausių pasaulio miestų. Ekskursija pėsčiomis: Big BenWestminster, Trafalgar aikštė, Buckingham rūmai,St. Jame's parkas, Nacionalinė galerijaTower tvirtovė ir tiltas, Covent Gardens.  Vakare Euro tuneliu vykstame į Callais. Kelionė per Vokietiją.

9 diena Nakvynei atvykstame į Vokietijos-Lenkijos pasienį.

10 diena Pusryčiai.Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Kelionės kaina: 1990 LT

Kelionės data: 2013 07 03 - 2013 07 12

Į kelionės kaina įskaičiuota:

- Kelionė komfortabiliu autobusu ( audio-video, WC, kondicionierius, karštas vanduo);

- 8 nakvynės ( 3 tarpinės nakvynės su pusryčiais ir 5 nakvynės Anglijoje su 3 k. maitinimu);

- apgyvendinimas jaunimo viešbutyje nuostabiai gražioje vietoje Exmoor nacionaliniameparke (iki vandenyno 40km) po 4-6 kambaryje;

- Lydinčių vadovų ir anglų k.mokytojų paslaugos;

- Ekskursinė programa;

- Sveikatos draudimas

Į kelionės kaina neįskaičiuota:

- Mokami objektai - 26 svarai;

- Nuotykių diena- 42 svarai;

- 8 anglų kalbos pamokos - 40 svarų.    

 Dokumentai:   - vaikai vyksta į kelionę su LR piliečio pasu arba asmens tapatybės kortele; - medicininė pažyma; - raštiškas tėvellių sutikimas, patvirtintas notaro.

 

Stovykla Kryme (Eupatorijoje)

Stovykla  "JUNOST"  įsikūrusi Kryme, 6 km nuo Eupatorijos kurorto. Stovyklos teritorija didelė, puikiai įrengta, apsupta žalumos ir gėlynų. Stovyklai priklauso platus smėlio paplūdimys su įrengtomis pavėsinėmis ir gėlo vandens dušais. Smėlėtas jūros dugnas lėtai gilėja, tai ypač svarbu mokantis plaukti, prižiūrint ir padedant instruktoriams. Stovykla skirta poilsiaujančiam jaunimui (iki 650vietų). Oras šiame regione turi gydomųjų savybių - yra prisotintas ozono, bromo, natrio chlorido, kalcio, magnio, jodo bei mineralinių druskų. Kasdieninės maudynės ir sveikas oras geriausias poilsis vaikams. Turininga vaikų poilsį organizuoja patyrę vietiniai vadovai. Rengiamos sportines varžybos, estafetės, dainų ir šokių konkursai. Stovykloje veikia biblioteka, vaikų kavinė, žaidimų automatai, stalo tenisas, biliardas, futbolo ir tinklinio aikštelės, puiki vasaros kino salė. Stovykloje yra tarptautinių skambučių telefonas - automatas. Kiekvieną vakarą   rengiami draugystės vakarai, diskotekos. Stovyklautojai maitinami 5 kartus per dieną. Meniu labai įvairus - mėsos patiekalai, konditerijos gaminiai, miltiniai patiekalai, švieži vaisai ir daržovės, įvairiūs gėrimai. Vaikai bus apgyvendinti 4-ių aukštų naujai rekonstruotame pensionate. Kambariai: 5-viečiai, dušai ir tualetai - koridoriuose. Stovyklautojai nuo 7 iki 17 metų.

Programa

1 diena Vakare išvykimas iš Vilniaus traukiniu į Minską, 23:50 val. išvykimas traukiniu (plackarto tipo vagonuose) iš Minsko į stovyklą.

2 diena Kelionė per Baltarusiją ir Ukrainą.

3 diena Anksti ryte atvykimas į Eupatoriją, trumpa kelionė (apie 10 min.) iki stovyklos. Atvykimas į stovyklą.

3 - 19 dienos Poilsis stovykloje. Puikus oras, šilta jūra, nuostabus smėlėtas paplūdimys ir daugybė įvairių pramogų pagal skirtingas temas: „Riterių turnyras", „Pirato diena - Lobių sala", „Skulptoriaus diena", „Mis pakrantė" rinkimai, „Madų šou", „Vaiduoklių", „Humoro ir melagių", „Neptūno" dienos bei  „LIK" (KBH)

20 diena Anksti ryte išvykimas iš stovyklos (į kelionę vaikai gauna sausą davinį). Kelionė traukiniu iš Eupatorijos į Minską.

21 diena Apie pietus atvykimas į Minską. Iš Minsko traukiniu išvykimas į Vilnių, grįžtame apie 21 val.

Stovyklos kaina: 1680 Lt

I pamaina  2013 07 11 - 2013 07 31  

II pamaina 2013 08 01 - 2013 08 21 

Į kelionės kainą įskaičiuota: 

- pervežimai iš stoties į stovyklą ir atgal;                                      
- 18 dienų poilsis stovykloje;                
- maitinimas - 5 kartus per dieną;                                                    
- 2 vadovų iš Lietuvos paslaugos;                                       
- vadovų ir animatorių paslaugos stovykloje;
- kelionės dokumentų sutvarkymas.

Papildomos išlaidos:
- kelionė traukiniu (plackarto tipo vagonuose ir patalynė) 600 Lt;
- ekskursijos ir dienpinigiai ~ 400 Lt (150 -200 $);
- medicininių išlaidų draudimas 25 Lt ;
- Baltarusijos tranzitinės vizos kaina 70 Lt

Ekskursijos:
Už papildomą mokestį bus organizuojamos ekskursijos:
- į Eupatoriją,
- Bachčisarajų,
- Jaltą,
- pasiplaukiojimas kateriu,
- plaukimas į Sevastopolį,
- ir daug kitų.
 
Dokumentai:
- LR piliečio galiojantis pasas;
- 2-i nuotraukos;
- notaro patvirtintas tėvų sutikimas ir dvi jo kopijos;
- medicininė pažyma, forma 027-1a (gali būti ir kitokia).
 
Pastabos:
Keičiantis traukinio bilietų kainoms ir grivnos kursui, kelionės kaina gali keistis.
Dokumentai vizai gauti priimami likus ne mažiau 15 dienų iki išvykimo į stovyklą.

 

Stovykla Vengrijoje, prie Balatono ežero

Stovykla „Zanka" įsikūrusi prie didžiausio Europos ežero - Balatono. Iki Vengrijos sostinės Budapešto - apie 150 km. „ Zanka" turi gilias stovyklos tradicijas. Ji buvo įkurta prieš 40 metų ir yra pritaikyta vaikų poilsiui ir užsiėmimams. „Zanka" yra saugoma teritorija. Jos plotą sudaro 209 hektarai - tai mažas vaikų ir jaunimo miestelis, kur yra išdėstytos parduotuvės, sporto aikštelės, stadionas, aerobikos salė, ledainė, valiutos keitykla, picerija, kinas,  interneto kavinė. Stovyklai priklauso pliažas ir prieplauka. „Zanka" -  tai savotiškas vandens rojus.  Balatono ežeras nėra gilus, vanduo šiltas - vasara yra virš +25 C. Centre pastoviai budi gydytojai ir gelbėtojai.

Stovyklautojai  nuo 9 iki 17 metų. Vaikus į stovyklą lydi du vadovai iš Lietuvos. Jie kartu su animatoriais - vengrais prižiūri vaikus, dalyvauja programoje ir padeda įveikti kalbos ir bendravimo barjerus. Stovyklos metu vaikai susipažįsta su naujais draugais iš Vengrijos ir kitų šalių, apylinkių architektūra ir istorija, taip pat tampa savarankiški. Pajusti kelionių magijos skonį padeda ekskursijos į Tihanio pusiasalį, Budapeštą, Tapolcą...

1 diena Išvykimas iš Lietuvos. Integracinė kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui.

2 diena Po pietų atvykimas į „Zanką". Apgyvendinimas vasaros tipo name. Vaikai gyvens 4 - 6 - viečiuose kambariuose su bendrais patogumais koridoriuje. Vakarienė. Susipažinimo vakaras. 

2 - 8 dienos Dalyvavimas intensyvioje pramoginėje - eksursinėje stovyklos programoje: stovyklautojai dieną gali maudytis šiltame Balatono ežere, žaisti tinklinį, pagaminti tradicinį vengrų patiekalą guliašą bei lauktuvėms paieškoti paprikos ar kitų vengriškų prieskonių. Vakarais vyksta įvairūs teminiai vakarai ir kūrybiniai konkursai, diskotekos...

9 - 10 dienos Atsisveikinimas. Išvykimas namų link. Kelionėje dalyviai gaus sausą davinį. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Po pietų atvykimas į Vilnių.

Stovyklos kaina: 1120 Lt.

Stovyklų pamainos:

2013 07 08 - 2013 07 17

2013 07 15 - 2013 07 24

2013 07 22 - 2013 07 31

Į kelialapio kainą yra įskaičiuota:

- 7 nakvynės su maitinimu (3 kartus per dieną)

- nuvykimas ten ir atgal komfortabiliu atobusu

- (WC, karštas vanduo, garso ir vaizdo aparatūra)

- lydinčių asmenų paslaugos kelionėje

- medicininių išlaidų draudimas

Į kelialapio kainą neįskaičiuota:

- kuro mokestis 50 Lt.

Dokumentai:

- vaikai vyksta į kelionę su LR piliečio pasu arba asmens tapatybės kortele. 

- medicininė pažyma

Papildomos išlaidos kelionėms:

Į Budapeštą, Tihanio pusiasalį, plaukiojimas laiveliu Tapolcos urvuose - 60 EUR

Rekomenduojama turėti apie 30 PLN (29Lt) kelionei per Lenkiją ir 10 000 HUF (150 Lt) asmeninėms išlaidoms.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Abejojete? Neapsispredžiate? Kreipkitės - padėsime Jums!

Rašykite!

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Rašykite per Skype!

Paplepėk su manim
Paplepėk su manim

Skambinkite!

Tel. 8 441 54698

Tel. 8 449 51157

Apsilankykite!

Šilutėje:
Lietuvininkų g.70
(šalia viešbučio "Deims")

Šilalėje:
Dariaus ir Girėno g.1 / S. Gaudėšiaus g.2
(priešais parką)