Darbostogos: kur keliauti?

Darbostogos: kur keliauti?

Darbostogos – naujai prigijęs metodas derinti darbą su atostogomis iš bet kurio pasaulio krašto. Reikia pripažinti, pažintis su pandemija laikui bėgant suformavo daug naujų įpročių ir pakeitė požiūrį į darbo vietą. Nuotolinis darbas tapo taip įprasta, kad net ir grįžtant prie kasdienio ritmo, nemažai verslų atsisakė tradicinio biuro ir pradėjo praktikuoti nuotolinį darbą. Šį praktika sukūrė naują terminą – darbostogos, dar kitaip tiesiog – darbo atostogos.

Vieniems darbas nuotoliniu būdu patinka, nes nereikia ruoštis ir puoštis važiuoti į darbovietę, gali daug patogiau viską atlikti iš namų, kitiems namuose susikaupti buvo sunku, juk namuose verda gyvenimas ir be tavęs paties, reikia rūpintis aplink dūzgiančiais vaikais, o kartais ir atidaryti duris kurjeriui, kuris vidury online skambučio sugalvojo pristatyti siuntinį. Tiems, kas sugeba sukoncentruoti savo dėmesį dirbant iš namų, galėtume paploti, tai tikrai sudėtingas ir pastangų reikalaujantis darbas. Tiems, kam susikaupti dirbant šalia, išskalbtais patalais kvepiančios ir savo burtais bandančios įtraukti lovos, buvo sunku, bet dirbti internetu patiko, atsirado toks terminas kaip terminas darbostogos tiesiog aukso viduriukas. Jeigu tik yra galimybė dirbti nuotoliniu būdu, kodėl tam nepasirinkti patrauklaus, įkvėpiančio nuversti kalnus pasaulio kampelio? O kaip nuspręsti, kur važiuoti dirbti, kad aplinka būtų darbinga ir neblaškytų, kad ryšys kalbant internetu netrukinėtų ir kambarinė nesugalvotų įlįsti pamojuoti svarbios konferencijos metu?

Darbostogos – vienas malonumas ir vienam, ir su šeima

Darbo atostogos efektyviausios kai esi vienas, bet kaip palikti šeimą, antrą pusę ir draugus, jei noriu išvažiuoti ilgesniam laikui? Norint nepabėgti nuo mylimų žmonių rinkitės dirbti Lietuvoje, savaitgaliais galėsite sugrįžti į namus. Jei planuojate į darbo atostogas keliauti su šeima, atsižvelkite į tai, kad būtų kelios skirtingos erdvės darbui, kur neblaškomai galėsite dirbti ir Jūs, ir Jūsų antra pusė, apgalvokite, kas užsiims vaikais ir ar Jiems bus įdomios veiklos, kol Jūs dirbsite.

Nusprendėte dirbti Lietuvoje, kad neatitoltumėte nuo namų ir darbostogos būtų efektyvios – kur keliauti?

Sodybos nuoma prie ežero

Sodybos nuoma prie ežero

Išsvajota ramybes oazė ir įkvėpimo kupina atmosfera. Nepriklausomai nuo metų laiko, darbo atostogos sodyboje prie ežero yra nepakeičiamas pasirinkimas: žiemą – jaukumu dvelkiančios pusnys, vasarą – pro medžių viršūnes prasiskverbiantys saulės spinduliai. Renkantis poilsį ir darbą prie ežero arba vidury miško pagrindinė dilema gali būti interneto ryšys. Prieš važiuojant ilgesniam laikui pasidomėkite ar galėsite netrukdomai dirbti. Pasikalbėkite su nuomininkais apie interneto ryšį, jei yra galimybė – patys atvažiuokite įsitikinti, kad darbo atostogos nesukels nereikalingų nesklandumų. 

Namelių nuoma Lietuvoje 

Darbostogoms pasirinkite atokų namelį bet kuriame Lietuvos mieste, kuris Jus įkvepia ir leidžia užsukti kūrybiškumo mūzoms. Siūlome išsinuomoti namelį Lietuvos pajūryje. Namelių nuoma garsėjanti Palanga suteiks pusiausvyrą tarp darbo ir poilsio. Ramūs vidurdieniai leis susikaupti darbui prie kompiuterio, pietums galėsite pasigerėti lietuviškomis Baltijos Jūros pakrantėmis, išgerti kavos ar papietauti Palangos kopose, o vakare pasimėgausite pajūrio gamta ir leisite kūnui pailsėti. Namelių nuomą darbostogoms Palangoje siūlome rinktis žiemą, kai gamta nurimusi ir žmonės apsilanko rečiau. Vasaros metu Palangoje susikaupti bus sunkiau, nes pro langą krintantys saulės spinduliai, gražūs žmonės ir gyvo garso koncertai nukreips mintis nuo darbo.

Darbostogos su SPA Lietuvoje

 Darbo dienas praleiskite ofiSPA. Susikurkite ofisą, kuris džiugins kūną įvairiomis procedūromis, o atsigavusios ir ramybės prisisotinusios mintys uoliai kibs į darbą. Darbas SPA puikus tuo, kad jį galite pasirinkti bet kuriuo metų laiku, niekas neblaškys Jūsų dėmsio nei saulėtomis vasaromis, nei įvairiomis pramogomis kupinomis žiemomis. „Spa Vilnius“, „Harmony Park“, „Royal SPA Residence“ ir daugelis kitų Lietuvoje esančių SPA siūlo darbostogas praleisti pas juos. Čia nereiks galvoti apie interneto ryšį, atskirą erdvę darbui, viskuo pasirūpins SPA centras.

Galimybė dirbti iš bet kurio paslaptingo ir magiško pasaulio kampelio tikrai sugundys ją išnaudoti. Pakeisti aplinką, susipažinti su naujais žmonėmis, kultūromis, pasilepinti egzotiškais vaizdais, kaitria saule ir viską suderinti su darbu – įmanoma!

Ištisus metus pavasariu kvepianti – Tenerifė

Lietuvių ypač pamiltas kurortas ir poilsiui, ir darbui. Kanarų salos ištiestomis rankomis pasitinka turistus ir per kelias akimirkas prisijaukina – leidžia pasijusti kaip namie. Nuotolinis darbas Tenerifėje nesukels nesklandumų, jei tikslingai susidėliosite savo laiką. Juk saulė, juodas smėlis ir besišypsantys žmonės tikrai vilios nukreipti mintis į šalį. Darbas internetu reikalauja atskiros erdvės, kurioje galėtumėte dirbti su kompiuteriu, tad siūlome nuomotis privatų namelį arba vilą, kurioje privačios erdvės užteks ir Jums, ir Jūsų šeimai.

Darbo atostogos Italijoje

Kas galėtų būti geriau už tikrą itališką picą pietų pertraukos metu? Ištisos darbostogos Italijoje! Ankstyvo pavasario ir vėlyvesnio rudens metu atostogoms Italijoje puikiai prigis darbas nuotoliniu būdu. Įsivaizduokite, jei darbas internetu būtų apsuptas itališko žavėsio, pažvelgę pro langą išvystumėte siauras itališkas gatveles, pusryčius pradėtumėte šviežiais kruasanais, o popiet savo darbą perkeltumėte į romantišką lauko kavinukę Romos miesto gatvėse. Šis miestas paliks didelį pėdsaką Jūsų atliekamuose darbuose, itališkai atmosferai tikrai sunku atsispirti.

Turkija – puiki vieta darbui ir poilsiui

Turkija: darbui ir poilsiui

Darbo atostogos turėtų suteikti poilsio ir vidinės ramybės atliekant darbus. Jei nenorite sukti galvos ir blaškytis galvojant apie papildomas maitinimo ir apgyvendinimo išlaidas – rinkitės Turkiją! Darbas internetu Turkijoje suteiks energijos, kūrybiškumo, įkvėpimo. Nereikės rūpintis, kur pavalgyti, o egzotiški vaizdai kalbės patys už save. Leiskite savo kūnui pailsėti, o protui dirbti savo darbą.

Darbostogos – puiki proga iš ofiso persikelti į įkvepiančią oazę. Skaisti saulė, kopas skalaujančios bangos arba jaukaus ežero vaizdas atvers net pačias paslaptingiausias Jūsų kūrybiškumo gijas. Darbas internetu Lietuvoje leis dirbant pailsinti kūną, o mintims – atsigauti. Dirbdami bet kuriame Lietuvos kampelyje nepabėgsite toli nuo namų, bet atliekamam darbui suteiksite naujo poskonio. Jei turite galimybe su visa šeima arba vienas keliauti toliau ir atitrūkti, rinkitės lietuvių pamėgtas Kanarų salas, saulėtą Ispaniją ar Turkiją, keliaudami ne sezono metu Europos gražiausius miestus ir šalis, pavyzdžiui, minėtą Italiją – svaiginantį meilės ir kūrybiškumo kampelį. Prieš keliaudami į darbo atostogas įsitikinkite, kad turėsite gerą interneto ryšį, kuris nesukels nesklandumų dirbant internetu, kad rasite erdvę kūrybiškai ir neblaškomai dirbti, o pats svarbiausias aspektas – pailsinti savo sielą.

Keliaukite, pažinkite, atraskite ir suteikite darbui žavėsio! Keliaukite, pažinkite ir tobulėkite! Jei keliauti, tai su saule, jei pažinti, tai nuostabiausias pasaulio vietas. Gerų kelionių, neišdildomų įspūdžių ir įkvėpimo darbams, kokį „biurą“ jiems bepasirinktumėte!

Su linkėjimais,

„Viatora“ komanda

Bendraukime:

Kiti naudingi įrašai keliautojams: