Kelionės viskas įskaičiuota

Kelionės „viskas įskaičiuota“. Verta?

Vasaros sezonui įsivažiuojant – vieni suskumba krautis savaitgalio kuprines į gamtą, antri planuoti ilgai lauktas atostogas, treti – ieško spontaniškų ir draugiškų kišenei ar laikui, skirtam planuoti, atostogų sprendimų. Kelionės “viskas įskaičiuota” ne veltui yra gana dažnai pasirenkamas pastaruoju atveju – tai idealus atostogų planavimo būdas tiems, kurie ypač nemėgsta planavimo ar tiesiog neturi tam laiko, bei tiems, kurie ištroškę poilsinės kelionės, kurios metu galėtų atsipūsti nuo kasdienio gyvenimo rūpesčių. Svarstote apie kelionę, kur viskas būtų įskaičiuota bei apgalvota už jus? Žemiau keletas trūkumų ir privalumų, na ir, žinoma, krypčių idėjų jūsų ateities atostogoms!

Kelionės „viskas įskaičiuota“. Verta?

Kelionės “viskas įskaičiuota” iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti idiliškai: nebrangi kelionė (planuojant ją gerokai iš anksto, ar, atvirkščiai, spontaniškai paskutinę minutę), kurortų siūlomos pramogos, baseinai ir žydra jūra bei skanus maistas. 

Renkantis atostogas, kuriose viskas įskaičiuota, norint pilnai mėgautis išvyka, įsigyjant kelionę vertėtų atidžiai pasidomėti:

  • Viešbučiu, į kurį vykstama. Pasiskaityti kitų poilsiautojų atsiliepimus ir apžvalgas, viešbučio aprašymą ir numatytus pageidaujamus patogumus (šildomas baseinas, baseino gylis ar jų kiekis, vaikų erdvė, animatorių programos, restoranų kiekis ir galimybė juose svečiuotis su paketo privilegijomis ir kt.)
  • Kas įskaičiuota į “viskas įskaičiuota” paketą: maitinimas ir jo tipas, meniu įvairovė, kiti restoranai viešbučio erdvėje bei galimybė juose lankytis su paketo privilegijomis, gėrimų meniu ir kt. 
  • Galimos ekskursijos ir kitos pažintinės pramogos: ar yra įskaičiuotų kelionių, ar verta suplanuoti su kelionių organizatoriumi iš anksto, ar palikti spontaniškam sprendimui atostogų metu. 
  • Kurortu, kuriame apsigyvensite. Ar netoli kurorto yra miestelis / gyvenvietė, kokie lankytini objektai šalia, galų gale koks atstumas nuo oro uosto ir kitos detalės. 
  • Skrydžių laikai bei pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Jeigu tik yra galimybė rinktis – komfortiškas atostogų pradžios bei pabaigos laikas taip pat gero poilsio sudedamoji dalis.
Kelionė į Turkiją viskas įskaičiuota

Išsirinkus kelionės „viskas įskaičiuota“ sąlygas tokias, kurios prilygsta jūsų atostogų vizijai, išvyka gali prilygti tobuloms atostogoms, turinčioms netgi ir prabangos prieskonį. Kurortuose atsiveriantys kerintys vaizdai, pramogos prie baseinų, jau į paketą įskaičiuotas maitinimas, dėl kurio neteks išlaidauti restoranuose, užtikrina efektyvų poilsį. Taip pat tai idealus variantas visiems, ištroškusiems pasyvaus poilsio, gulinėjimo paplūdimiuose ir prie baseinų bei neturintiems laiko, o galbūt ir noro, nuosekliai planuoti savo atostogų – vis dėlto tai nemažai laiko atimantis darbas. Atostogų paketas, kuriame viskas įskaičiuota gali palikti daug įspūdžių atmintyje, o kelionė prilygti idealiai poilsio ir ramybės oazei. 

Sezono planas – kelionė “viskas įskaičiuota”? Keletas idėjų atostogų kryptims.

Populiariausia atostogų kryptis: kelionė į Turkiją su „viskas įskaičiuota“

Turkija yra bene populiariausias atostogų tikslas atostogautojams, besirenkantiems keliones, kuriose viskas įskaičiuota. Turkijoje gausi viešbučių bei kurortų įvairovė, puikus aptarnavimas, šiltas, malonus klimatas ir didžiulė veiklų pasiūla, tad kuo užsiimti čia randa norintys pailsėti tiek pasyviai, tiek aktyviai. Ne veltui Turkija kone visiems asocijuojasi su atostogomis: platus kainų ir veiklų spektras garantuoja, kad kokybiškai čia laiką praleisti galės patys įvairiausi keliautojai. Kelionė į Turkiją su „viskas įskaičiuota“ paketu neturėtų apsiriboti vien gulėjimu prie baseino. Šioje šalyje alsuoja kilni ir didinga istorija, menanti net antikos laikus. Čia persipina Azijos ir Europos keliai, todėl ką pažinti ir aktyviai nuveikti galima rasti bene kiekviename Turkijos regione. 

Antalija yra, ko gero, pats populiariausias Turkijos regionas. Šiame nemažame mieste aptinkama ramybės, istorijos ir kultūros bei miesto šurmulio sandūra. Tai ideali kelionės kryptis visiems, siekiantiems balanso tarp poilsio kurorte ir pažintinės veiklos savo atostogų metu. Antalija taip pat patiks visiems, norintiems pažintinių patirčių, kadangi iš čia labai patogu nuvykti į istorinės reikšmės vietoves kaip Sidės miestas. 

Kelionės viskas įskaičiuota pelnytai daugumai asocijuojasi su Turkija. Kurortų ir viešbučių gausybė, istorinis ir kultūrinis paveldas čia užtikrina kokybiškas atostogas, kurios įsirašo į atmintį visam gyvenimui.

Kelionės į Gruziją viskas įskaičiuota: turistų dar neatrasti kurortai

Kelionės “viskas įskaičiuota” dažnu atveju nesisieja su Sakartvelu, o be reikalo, nes čia, Juodosios jūros pakrantėse, keliautojų laukia nuostabus poilsis.

Kelionės į Gruziją viskas įskaičiuota

Nors ir “viskas įskaičiuota” kelionių kultūra Sakartvele dar nėra stipriai išsivysčiusi, visgi esami paketai neretai tampa tokiio tipo keliones mėgstančių atostogautojų atradimu. Įspūdingi kalnuoti kraštovaizdžiai, išskirtinė šių kraštų gamta, Juodosios jūros pakrantė – sukuria idealių atostogų atmosferą, o gruzinų demonstruojamas svetingumas suteikia galimybę pasijusti, tarsi būtumėte namuose. 

Pats populiariausias kurortas Gruzijoje – Adžarija – Batumis. Tai neįtikėtino grožio miestelis su kerinčiais paplūdimiais. Tačiau nereikėtų atostogų metu apsiriboti tik gulėjimu pajūryje – atvykus būtina skirti laiko pasivaikščiojimui miesto pakrantėmis bei senamiesčiu. O visiems naktinio gyvenimo mėgėjams rasti veiklos sunku irgi nebus: miestelyje verda naktinis šurmulys ir užtikrintos nesibaigiančios linksmybės.

Sakartvelas yra tobulo poilsio oazė visiems, norintiems aplankyti kraštus, kurie dar nėra tapę didžiuliais turistų traukos objektais. Išskirtinė aplinka, neįtikėtino skonio sakartvelų maistas bei garsusis vietinių svetingumas nusivylusio nepaliks nei vieno, o atostogos apdovanos įspūdžių gausa.

Mažas rojaus kampelis Žemėje – Tenerifė

Kelionės kryptis, svajojantiems apie kelionę į šiltuosius kraštus bet kuriuo metų laiku – Tenerifė. Jau kurį laiką turistų ypač mėgiama sala, dar vadinama amžino pavasario sala, nuolat traukia įspūdžių kupino poilsio ištroškusius keliautojus.

Kelionės viskas įskaičiuota

Tenerifėje gausu viešbučių, kuriuose apsigyvenus pasijuntama tarsi rojaus kampelyje Žemėje, o saloje esanti gamta pakeri visus, ją tyrinėjančius ir stebinčius. Kelionės „viskas įskaičiuota“ Tenerifėje apdovanoja ne tik viešbučių siūlomomis veiklomis, vandens pramogomis ar SPA, daugybe restoranų bei barų, bet ir salos gamta, turtinga tiek savo fauna, tiek ir flora. Kelionė į Tenerifę „viskas įskaičiuota“ yra klasikinė atostogų kryptis, su kuria niekada neįmanoma suklysti, o svarbiausia, ištisus metus.

Kelionės „viskas įskaičiuota“ turi daugybę privalumų, svarbiausia renkantis tokią kelionę – atsakingai pasidomėti jos salygomis bei viešbučio, į kurį vykstate lokacija, patogumais bei kitų kelaiutojų atsiliepimais, tuomet ir poilsis pasirinktame kurorte nusimatys itin kokybiškas bei įsimintinas. Tokio tipo atostogos yra idealus pasirinkimas, kada norima išvykti kažkur greitai ir nededant daug asmeninių pastangų į kelionės planavimą.  Belieka išsirinkti kelionės kryptį ir krautis lagaminus!

Su linkėjimais,

„Viatora“ komanda

Bendraukime:

Kiti naudingi įrašai keliautojams: