Originalios dovanos

Originalios dovanos: 7 idėjos dovanai, kuri ilgam įstrigs atmintyje

Originalios dovanos paieška dažnai gali tapti tikra mįsle, nelygu ką ir kokia proga norime nudžiuginti. Progų, kurias norisi švęsti su artimaisiais, tikrai netrūksta – vieną dieną ieškome dovanų idėjos gimtadieniui, kitą, jau sukame galvą dėl vestuvių metinių ar kitų sukakčių, įvairiomis dovanomis artimuosius skatina palepinti kalendorinės šventės, o būna, kai dėmesį norisi parodyti ir tiesiog be progos. Užsisukus darbų virtinėje, svarbu prisiminti, kad visų pirma dovana reiškia šventę, kuria norime džiaugtis ir dalintis, o originalios dovanos parinkimas gali tapti to džiaugsmo dalimi. 

Kuo nustebinti, kai artimas žmogus, atrodo, turi viską? Nustebinkite emocija ir geru laiku. Žemiau net 7 originalios dovanos idėjos jai ir jam. 

Dovanų idėjos moterims ir galimybė atitrūkti nuo kasdienybės

Originalios dovanų idėjos

Nesvarbu ar pritrūkote dovanų idėjos draugei, mamai, kolegei ar antrai pusei, yra vienas bendras bruožas apibūdinantis tobulą šventę kiekvienai – tai pabėgimas nuo kasdienės rutinos. Seniai gvildenama “teorija”, kad moterys kilusios iš Veneros nors ir gimė juokais, tačiau noras kartais bent šiek tiek pakilti virš žemės, palikus darbus ir atsakomybes nuošalyje, yra nesvetimas daugumai moterų, o ir būdų įgyvendinti šį norą yra tikrai ne vienas. 

Kuo nustebinti moterį?

Degustacinė vakarienė 

Degustacinė vakarienė gali tapti puikiu būdu pažinti pasaulį, nesant galimybei leistis į fizinę kelionę. Išskirtinė aplinka, nauji skoniai kuria šventišką nuotaiką ir leidžia per kūno pojūčius nukeliauti į tolimiausius žemės kampelius. Dar puikiau, jei degustacinė vakarienė numatyta, kad ir netolimoje, tačiau nepažįstamoje lokacijoje – naujas restoranas kitoje miesto pusėje, o gal išvyka į užmiestį arba net į kitą Lietuvos dalį, suteiks šiai progai dar daugiau spalvų ir užsitikrins savo vietą vietą atmintyje, kaip išties originalios dovanos idėja.

SPA poilsis

SPA poilsis

SPA poilsis dviems arba tiesiog malonus laikas sau lydimas masažų, grožio bei sveikatingumo procedūrų ne veltui yra dovanų karalius, mat su tokia staigmena prašauti yra beveik neįmanoma. Šiandien galima rasti ypač platų paslaugų pasirinkimą, dovanų kuponus suteikiančius lanksčias sąlygas, o ir įstaigų pobūdis prasideda nuo jaukių dienos SPA salonų iki sanatorijų kompleksų visoje Lietuvoje.

Dovanos gavėjui belieka įsimesti maudymosi kostiumėlį, atsipūsti ir atsiduoti poilsio akimirkoms!

Naujos patirtys

Dovanų idėjos draugei netrykšta tarsi iš gausybės rago, kaip įprastai? Pabandykite prisiminti, kiek kartų ji minėjo, kad norėtų išbandyti keramikos būrelį, kaitavimo stovyklą, tačiau vis neatrasdavo laiko? Arba svajojo nuvykti į kasmetinį festivalį, tačiau nedrįsdavo išsiruošti kelionei viena? Atimkite iš jos priežastis atidėlioti ir galbūt netgi padovanokite savo kompaniją taip nušaudami du zuikius vienu šūviu.

Originalios dovanos vyrams – laisvė rinktis

Neretai moterims, ieškančioms dovanų idėjos vyrams, tenka paaukoti dar daugiau pastangų nei priešingu atveju. Jei jūsų antra pusė, draugas, tėtis ar kitas šeimos narys ne itin dažnai atvirauja apie savo norus ir yra linkęs daugelį dalykų įsigyti arba pasigaminti pats, ši užduotis tampa dar sudėtingesnė. Tačiau gera žinia yra ta, jog egzistuoja gana universalus originalios dovanos modelis – dėmesys asmenybei ir jos pasirinkimo laisvei.

Aktyvi veikla ir ekstremalios pramogos

Šaudymas? Raliai? Šuoliai su parašiutu arba sklandymas? Jei jūsų artimas vyras demonstruoja interesą ekstremaliai veiklai ir turi per daug energijos likti vien tik stebėtoju, tai gali būti puiki proga parodyti, kaip gerai jį pažįstate, ir paieškoti aktyvios pramogos, suteikiančios kupiną adrenalino bei azarto šventę. Šiuo atveju, bilietai į renginį ar dovanų kuponas išbandyti tokią pramogą bus skoningai parinkta ir gerai įvertinta dovana.

Personalizuotos dovanos pavyzdys – dovanų kuponas

Personalizuotos dovanos yra pačios mieliausios. Jas gavę jaučiame, kad apie mus buvo pagalvota su šiluma ir išskirtiniu dėmesiu. Kiekvienas jas įsivaizduoja skirtingai ir čia, dažnai nepelnytai nurašomas dovanų kuponas, gali puikiausiai pasitarnauti. Galbūt vyras, kuriam planuojate dovaną yra labai užimtas ir įvertintų galimybę pačiam rinktis konkrečią paslaugą iš siūlomo paketo, laisvai planuoti jos vietą ir laiką, ką dažnai siūlo įvairūs dovanų čekiai.

Kelionių dovanų kuponai: originali dovana tiek jai, tiek jam

Kelionė į Bulgariją ar Turkiją?

Kelionių dovanų kuponai, tiesiogine to žodžio prasme, suteikia mums sparnus ir visišką pasirinkimo laisvę. Laisvėjant pandeminiams suvaržymams dažnas esame išalkę naujų įspūdžių ir jau nekantraujame susikrauti lagaminus bei pajusti permainų vėją. 

Nesvarbu, ar tai būtų tolima kelionė į egzotiškus kraštus, ar savaitgalio išvyka susipažinti su kaimyninės valstybės sostine, kelionė savyje talpina daugiausia ką gali duoti dovana: išskirtinius vaizdus, galimybę išbandyti naujas ir puoselėti jau mėgstamas veiklas, o svarbiausia pakilti, virš kasdienybės ir buities sūkurio. Būtent dėl to, kelionių dovanų kuponai, nepriklausomai nuo to, ar norite nudžiuginti kitą, ar save, neabejotinai nominuojami dovanų karaliais.

Norėtumėte nustebinti sau ypatingą žmogų tokia ypatinga dovana? Susisiekime ir pasirūpinsime, kad savo dovana paliktumėte nepamirštamą įspūdį. 

Originalios dovanos, gerai pagalvojus, slypi visur. Kartais tereikia gerai paklausyti žmogaus, ir jis mums puikiai pasufleruos, apie ką svajoja, bet neskiria laiko, pastangų ar biudžeto tos svajonės įgyvendinimui. Toks įsiklausymas ir troškimo įgyvendinimas – be abejonės bus ne tik originali, bet ir ypač šiltai priimta dovana. Troškimo išgirsti nepavyko? Tuomet idėjų rinkinys, pasufleruotas šiame straipsnyje – bus puikus sąrašas idėjų dovanai, padovanosiančiai įspūdį, teigiamus jausmus ir, svarbiausia, malonius prisiminimus.

Su linkėjimais,

„Viatora“ komanda

Bendraukime:

Kiti naudingi įrašai keliautojams: