Paskutinės minutės kelionės: Graikija

Paskutinės minutės kelionės: keliautojų TOP kryptys

Paskutinės minutės kelionės arba kitaip „degančios“ kelionės – tai ne tik galimybė pasimėgauti ypatingomis atostogomis žema kaina, bet ir proga, įsigijus kelionę šiandien, galbūt jau net rytoj atsidurti paplūdimyje ir nerūpestingai lepintis saulės voniomis Turkijos kurorte, keliauti laiku antikinėje Graikijoje ar mėgautis Juodosios jūros bangomis Bulgarijos kurorte. Kelionės paskutinę minutę, tai idealus pasiūlymas keliautojui, kuris trokšta gaivaus atostogų gurkšnio čia ir dabar ir yra atviras poilsio krypties pasiūlymams. Kur keliauti paskutinę minutę ir kuo tokios atostogos gali nustebinti net patį išrankiausią keliautoją?

Paskutinės minutės kelionės į Turkiją

Turkija – išgirdus šios krypties pavadinimą, daugeliui iš mūsų kyla asociacijos su sąvokomis „penkios žvaigždutės“, „paskutinės minutės kelionės“ ir „viskas įskaičiuota“. Pasiūlymai pailsėti Turkijoje su išvykimu paskutinę minutę, puikiai tinka poilsiautojams, siekiantiems sutaupyti kokybiškam penkių žvaigždučių poilsiui ir kartu kuo greičiau atsidurti paplūdimyje bei lepintis saulės spinduliais, šilta jūra bei viešbučių teikiamomis paslaugomis.

Ar ši atostogų kryptis tik poilsiui prie jūros? Turkija – šalis, kurioje kiekvienas atras kažką sau artimo. Tai gali būti Pamukalės šiluminiai šaltiniai, kuriuos kasmet aplanko milijonai turistų ir kur, pasak legendos, net pati Kleopatra sėmėsi grožio ir jaunystės, arba kalnuotas kraštovaizdis, o gal net ekstremalios pramogos – pasivažinėjimas kalnų džipais ar plaukimas pripučiama valtimi sraunioje upėje. O galbūt nesibaigiantys vakarėliai viešbutyje, gardus maistas ir įspūdingos animatorių programos bus atostogų krypties „vinis“? Pigios kelionės į Turkiją, įsigytos paskutinės minutės kelionės pasiūlymo dėka, neretai suteikia nepamirštamas atostogas tiek pramogų ir ekstremalių pojūčių mėgėjams, tiek šeimoms su vaikais. Ši atostogų kryptis ideali vieta norintiems atsikvėpti nuo kasdienės rutinos ir pasilepinti nuostabiu balto smėlio paplūdimiu, skalaujamu nuostabiai žydros jūros.

Paskutinės minutės kelionės į Egiptą

Pigios, paskutinės minutės kelionės į Egiptą – dar vienas itin populiarus paskutinės minutės atostogų pasirinkimas. Ši kryptis poilsiautojus pasitinka plačiu viešbučių asortimentu, nesibaigiančia vasara, šilta Viduržemio ir Raudonaja jūromis ir, žinoma, tai tikras perlas keliautojams, mylintiems povandeninį pasaulį. Svečiuojantis šioje šalyje ypač rekomenduojama nepraleisti progos savo akimis pamatyti nepaprastą povandeninio pasaulio dydybę, vaivorykštės spalvų koralus ir vandens gyvūnus. Drąsiausiems ar jau patyrusiems nardytojams – siūlomas giluminis nardymas, o jam dar nepasiryžusiems – paviršinis nardymas su instruktoriumi. Istorijos ir antikos mėgėjams Egiptas suteikia galimybę pamatyti vieną iš pasaulio stebuklų – Gizos piramides. Tai kelionė per dykumą link vieno įspūdingiausio žmonijos istorijos statinių. Dar viena Egipto vizitinė kortelė – Nilas, ilgiausia pasaulio upė, prie kurios kūrėsi Egipto civilizacija. Pasiplaukiojimas kruiziniu laivu šia upe – galimybė ne tik pasimėgauti egiptiečių civilizacijos lopšio vaizdais, bet ir gamtos vaizdais, kur knibžda krokodilai ir kita upės fauna.

Paskutinės minutės kelionės į Graikiją

Dar viena mėgstamiausių Lietuvos keliautojų kryptis – Graikija, turinti net daugiau nei 100 salų, iš kurių turizmo sektoriuje populiariausios – Kreta, Rodas, Zakintos, Korfu, Santorini, kurios sužavės kiekvieną savo gamta, kultūra ir istorija. Graikija, tai tarsi muziejus po atviru dangumi, kupinas antikinio pasaulio paveldo ir kviečiantis smalsius keliautojus jį tyrinėti, pažinti bei pamilti.

Graikija, tai ne tik salos, bet ir itin turtinga istorija, architektūra ir įspūdinga gamta žemyninė dalis. Dažniausiai pažintis su žemynine Graikija pradedama nuo sostinės Atėnų, kur, be abejonės, vizitinė kortelė – įspūdingas istorinis statinys, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą – Akropolis. Gamtos ir mitologijos mylėtojai kviečiami susipažinti su aukščiausiu Graikijos Olimpo kalnu, kuris siekia beveik 3 km ir turi ypatingą mitologinę reikšmę. Senovės graikai tikėjo, kad viršūnėje gyvena pats Dzeusas ir kiti dievai. Įspūdingas Graikijoje Peloponeso pusiasalis, turtingas ne tik kurortais, bet ir lankytinų vietų gausa. Graikija, tai ir istorijos vadovėlis, kur be keliautum, ir turtinga skoniais graikiška virtuvė, ir nuostabūs paplūdimiai, ir jaukūs kultūriniai graikiški vakarai, kurie pakvies sirtakio šokiams iki paryčių.

Pigios, paskutinės minutės kelionės į Graikiją – proga pamatyti skirtingas Graikijos dalis ir aplankyti vieną už kitą gražesnes salas neišleidžiant tam didelio biudžeto. „Degančios“ kelionės šia kryptimi – vienos populiariausių, nes suteikia galimybę ne tik pasimėgauti aukštos klasės poilsiu prie jūros, bet ir atostogauti tikrame istorijos ir gamtos muziejuje po atviru dangumi.

Paskutinės minutės kelionės į Bulgariją

Kelionės paskutinę minutę į Juodosios jūros skalaujamą Bulgariją – ypač mėgstamos poilsiautojų, keliaujančių su šeimomis. Balto smėlio paplūdimiai, tarsi arbata šiltas ir skaidrus Juodosios jūros vanduo, platus viešbučių pasirinkimas, vaikams ir suaugusiems skirti vandens pramogų parkai, atrakcionai, žaidimų aikštelės, judrios kavinių, parduotuvių, įvairių pramogų gatvelės – tai viskas, ko gali prireikti nuostabioms atostogoms su mažaisiais keliautojais (ir ne tik!).

Bulgarija – kelionių kryptis, pasižyminti geru kainos ir kokybės santykiu. O jei dar pasinaudojus pigios, paskutinės minutės kelionės į Bulgariją pasiūlymu, ypatingomis penkių žvaigždučių atostogomis galima pasilepinti savaitgalio Lietuvos pajūrio kurorte kaina. Ši šalis pasižymi ne tik ypatingo švarumo pasaulio keliautojų pamėgtais pajūrio kurortais, bet ir istorija bei kultūra, lankytinų vietų gausa.

Paskutinės minutės kelionės į Tenerifę

Pasakiškoji Tenerifė, taip ją vadina grįžusieji iš šios Atlanto vandenyne esančios, Kanarų salynui priklausančios salos ir pritariamai linksi galvomis, kad tai neabejotinai viena gražiausių pasaulio salų. Tai vulkaninės kilmės sala, stebinanti unikaliu kraštovaizdžiu ir švelniu klimatu. Būtent todėl ji kartais vadinama „amžinojo pavasario sala“ arba „sala – sodas“. Dar viena šios salos ypatybių – ji yra bemuitėje zonoje. Tai reiškia, kad įvairias prekes čia galima įsigyti pigiau nei žemyninėje Ispanijoje ar oro uosto parduotuvėse.

Pigios, paskutinės minutės kelionės pasiūlymas į Tenerifę, tai bilietas į pasakiškas atostogas gamtos mylėtojams. Teidės ugnikalnis, skardžiai, tarpekliai, gausi augmenija ir gyvūnija, nuostabūs paplūdimiai privers aikčioti net pačius išrankiausius keliautojus.

Kelionės paskutinę minutę yra puiki galimybė keliautojams, norintiems mėgautis gražiausiais paplūdimiais, šilta jūra ir keliauti laiku, susipažįstant su istoriniais objektais. Paskutinės minutės pabėgimas atokvėpiui, tai galimybė grožėtis kvapą gniaužiančiais gamtos peizažais ten, kur tuo metų laiku jie patys gražiausi bei lepintis kitais kelionių malonumais už mažiausią kainą. Paskutinės minutės kelionės pasiūlymas, tai tarsi akimirka, kurios metu nusprendžiate, iš kurio pasaulio kampelio kolekcionuosite artimiausius nepamirštamus įspūdžius.

Taigi, iš kurio pasaulio krašto šiais metais stebinsite savo artimuosius gražiausiomis nuotraukomis?

Su linkėjimais,

„Viatora“ komanda

Bendraukime:

Kiti naudingi įrašai keliautojams: