Romantiškas poilsis dviems

Povestuvinės kelionės: romantiškas poilsis dviems

Vestuvės – gyvenimo nuotykis, kuris palieka pėdsaką visam likusiam gyvenimui. Tikrai dar ilgai atsiminsite artimųjų šypsenas Jums šokant pirmąjį jaunavedžių šokį ir džiaugsmo ašaras, be kurių ši šventė būtų neįsivaizduojama. Atšventus vestuves su visais artimaisiais, prisiminkite, dėl ko viskas prasidėjo ir ką ši šventė simbolizuoja. Tai Jūsų ir Jūsų antros pusės meilės priesaika ir šioje pasakoje svarbiausi esate Jūs. Po ilgų vestuvių organizavimo reikalų ir įtemptų savaičių, pagaliau šventė įvyko ir laikas Jums. Povestuvinės kelionės – tai ne tik kelionė, tai ilgai laukta šventė dviese, romantiškas poilsis dviems. Kiekviena moteris dar būdama maža mergaite, svajoja apie savo puošnias ir didingas vestuves ir romantiškąjį medaus mėnesį. Juk šis mėnuo, tai santuokinio gyvenimo pradžia, apipinta švelnumu ir meilės prisotintu laiku dviese. Po ilgo planavimo kiekvieną vakarą praleisti stebint neapsakomo grožio saulėlydžius ir mėgautis prabangiu maistu ant jūros kranto, fone grojant gyvai muzikai, kartais pasitaiko ir komiškų situacijų, kai realybė pasirodo esą visiškai kitokia ir tenka valgyti greito maisto užkandinėje, ne visai patraukliame miesto rajone. Kad taip neatsitiktų, organizuodami povestuvinę kelionę pasitarkite su specialistais arba rinkitės gerai žinomas, laiko patikrintas kryptis, kuriose Jūsų ypatinga kelionė nesukels nereikalingų rūpesčių. 

Povestuvinė kelionė Lietuvoje

Povestuvinė kelionė Lietuvoje

Gyvenimas nuolat verda ir ne visada atsiranda galimybė leisti sau išsvajotas atostogas užsienyje. Norintiems trumpam pabėgti ir neatitolti nuo namų, siūlome dėmesį sukoncentruoti į buvimą dviese, be jokių pašalinių veiksnių ir aplinkinių šurmulio. Šiam atvejui, povestuvinė kelionė Lietuvoje bus idealus pasirinkimas.

Jaukūs nameliai dviems įvairiuose Lietuvos kampeliuose – puiki alternatyva poilsiui po vestuvių. Įspūdingos gamtos apsuptyje įsikūrę privatūs mediniai nameliai vidury miško, šalia ežero arba jūros, puikiai įprasmins laiką dviese. Išgyvenus emocijų laviną vestuvių metu, pabūkite visiškoje ramybėje dviese, įkvėpkite gamtos ir mėgaukitės vienas kitu.

Romantiškas poilsis dviems gamtoje leis pabėgti nuo darbų ir laike sustabdyti vestuvių akimirkas. Ieškodami nuošalioje vietoje esančių namelių, rasite nemažai pasiūlymų, į kuriuos įeina ir pirtelė su kubilu ar net sūkurinė vonia medžių apsuptyje.

Poilsis ne tik kūnui, bet ir sielai

Povestuvinės kelionės

Norėdami nenutolti nuo namų ir trumpam atitrūkti, rinkitės SPA paslaugas teikiančius viešbučius Lietuvoje ar, priklausomai nuo metų laiko, SPA poilsį suderintą su Baltijos jūros gražiausiais peizažais, kuriuos atskleidžia, pavyzdžiui, Nida.

Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia, kūną ir protą atgaivinančiomis procedūromis leis patirti ramybės ir poilsio ekstazę. Nereikia rūpintis maistu, apgyvendinimu – viskas vienoje vietoje. SPA – puikus pasirinkimas, jei savo kelionės metu, poilsį laikote pagrindiniu prioritetu

Išsvajotas romantiškas poilsis dviems

Romantiškas poilsis dviems

Poilsinė kelionė – ypač dažnas jaunavedžių medaus mėnesio pasirinkimas. Neretai tokios kelionės prioritetas – graži, egzotiška ir įkvepianti gamta bei viskas įskaičiuota maitinimo tipas. Povestuvinių kelionių užsienyje karaliaus titulą laimi Maldyvai. Meilės namelis dviems, egzotiškoje tartum paveikslėlis gamtoje, apsuptoje skaidraus Indijos vandenyno. Ramybės oazė, kurioje pasijusite lyg geriausiame Holivudo filme, o Maldyvuose patirti įspūdžiai tikrai įsimins kaip šilčiausi jaunavedžių prisiminimai. Geriausias tokių atostogų prieskonis – mobilieji telefonai, naudojami tik įspūdingiems kadrams fiksuoti, o visa kita – mėgavimasis įspūdingais peizažais ir nuostabiausia draugija.

Egzotikos prieskonis Jūsų atostogoms

Privatus poilsis dviems

Tailandas – turbūt labiausiai egzotika kvepiantis kurortas, žadantis ne tik poilsio, bet ir neišdildomų nuotykių. Ši šalis puikiai tinka norintiems medaus mėnesį paversti pikantiška pramoga, susipažįstant su nauja kultūra. Gyva, egzotiška Tailando gamta privers stebėtis Jus supančiais vaizdais, tikrai ne kartą įsiamžinsite su gyvoje gamtoje sutiktais egzotiniais gyvūnais, o kelionę vainikuos įspūdingo grožio kriokliai. Ekstremaliomis pramogomis garsėjantis kurortas paliks neišdildomų įspūdžių ir medaus mėnesiui suteiks adrenalino poskonį. Svarstant, kuris Tailando kurortas tinkamiausias povestuvinės kelionės metu, siūlome rinktis pagal oro sąlygas, tai pagrindinis veiksnys padėsiantis priimti geriausią sprendimą.

Mažytis Rojus žemėje – Graikija

Graikija

Graikija – saulėta šalis Balkanų pusiasalyje, turtinga žydromis pakrantėmis, kurortų bei juos supančių jūrų pasirinkimu, įspūdingu kalnuotu kraštovaizdžiu. Santorinas – Egėjo Jūroje įsikūrusi, Graikijai priklausanti, pasakiška koralų sala. Vienas geidžiamiausių kurortų jaunavedžiams. Santorinas yra vadinamas viena gražiausių salų Viduržemio Jūroje. Medaus kopinėtojų vieta praminta sala garsėja savo siauromis gatvelėmis, vingiuojančiomis tarp baltų pastatų mėlynais stogais. Čia jaunavedžiai dažnai apsilanko dėl vaizdų, nes Santorinas, tai Graikijos salų vizitinė kortelė. Praktiškai visos atvirutės su mėlyna jūra ir baltais nameliais – iš Santorini. Be to, sakoma, kad saulėlydis Santorini – pats gražiausias visoje Graikijoje. Sakoma, kad būtent Santorini galima pamatys tikrąjį Graikijos saliečių gyvenimą.

Povestuvinė kelionė – įspūdžių ir begalinės meilės kupinas laikas. Visada trokštame, kad ši kelionė praeitų sklandžiai, nereikėtų sukti galvos dėl maitinimo ir apgyvendinimo išlaidų, o gamtos vaizdai pailsintų protą ir sielą, bei leistų tinkamai pailsėti prieš pradedant šeimyninį gyvenimą kartu. Prieš rinkdamiesi tokią kelionę, pasitarkite su specialistais, nuspreskite, kokį biudžetą galite skirti, kuriam laikui norite išvažiuoti ir kokia veikla ir pomėgiai būtų prioritetas povestuvinės kelionės metu. Populiariausios medaus kopinėjimo kryptys : Maldyvai, Kreta, Graikija, Turkija,  Fuerteventūra, Tailandas ir kitos, tačiau, jei norite trumpam ištrūkti, nenuvertinkite poilsio ir Lietuvos gamtoje bei SPA centruose, kurie gali pasiūlyti ne ką kuklesnį poilsį nei užsienio kurortuose.

Linkime, kad povestuvinės kelionės ar tiesiog romantiškas poilsis dviems – suteiktų tik pačias gražiausias emocijas ir prisiminimus!

Su linkėjimais,

„Viatora“ komanda

Bendraukime:

Kiti naudingi įrašai keliautojams: