Trumpos 2 dienų kelionės

Trumpos 2 dienų kelionės – iššūkis? TOP kelionės kryptys

Spaudžia galybė darbų, ilgoms atostogoms nebelieka laiko, o poilsio reikia tarsi oro? Trumpos vos kelių dienų atostogos yra būtent tai, ko reikia. Nors iš pradžių gali atrodyti, kad trumpos kelionės neatpirks laiko ir pastangų jas planuojant, tačiau pasirinkus tinkamas kryptis, tai bus tikra atgaiva. 

Taigi kodėl verta rinktis trumpas keliones ir  kokios yra laiko patikrintos bei tokiam poilsiui idealiai tinkančios kelionių kryptys?

Trumpos kelionės padeda sutaupyti

Savaitgalio kelionės lėktuvu vis labiau populiarėja visame pasaulyje – tokį kelionių būdą itin pamėgo aktyvūs jauni žmonės, kuriems svarbu ne tik sutaupyti laiko, bet ir praleisti jį kokybiškai. Kone visos agentūros turi trumpų kelionių pasiūlymų – tai jau tampa tarsi atskira keliavimo rūšis. 

Vienas populiariausių sprendimų – paskutinės minutės savaitgalio kelionės. Būtent jos padeda sutaupyti: gali kainuoti ir keliais šimtais pigiau nei įprastos. 

Trumpos kelionės gali būti ir savarankiškos, ir pilnai suplanuotos –  tai priklauso nuo keliautojų poreikių. Bet kokiu atveju savarankiškos kelionės visuomet būna kiek pigesnės.

Savaitgalio kelionė į Paryžių – romantikos ieškotojams

Trumpos kelionės į Paryžių

Trumpas pabėgimas į romantiškiausią miestą pasaulyje tarsi sukurtas poroms. Paryžiaus infrastruktūra idealiai tinka tokiam poilsiui: kelionė nuo oro uosto truks apie pusvalandį, o visi pagrindiniai lankytini objektai taip pat lengvai pasiekiami viešuoju transportu. 

Pusryčiai su kava ir kruasanais jaukioje kavinėje, pasivaikščiojimas po Eliziejaus laukus, nuotrauka prie Eifelio bokšto, klaidžiojimas Monmartro rajone, o gal romantiška vakarienė besimėgaujant vynu bei vietiniais sūriais? Paryžius tikrai turi ką pasiūlyti trumpam poilsiui! 

Rekomenduojama ieškoti viešbučio kuo arčiau centro – taip sutaupysite laiko kelionėms – ir bilietais į lankytinus objektus pasirūpinti iš anksto.

Savaitgalio kelionės į Italiją – klasikos mėgėjams

Trumpos kelionės į Romą

Trumpos kelionės į Italiją dažniausia prasideda Romoje – ne veltui sakoma, kad visi keliai veda būtent čia. Sostinėje gausu istorinio paveldo, jaukių senamiesčio gatvelių bei visuomet besišypsančių vietinių. 

Trumpos kelionės į Italiją neįsivaizduojamos be Koliziejaus lankymo – pačio garsiausio miesto simbolio.  Be to, kokia kelionė į Italiją be tikros itališkos picos?

Nuomotis transporto viešint Italijos sostinėje dažniausiai nė neprireikia: Romoje didžiąją dalį lankytinų vietų galima aplankyti pėsčiomis, o jei norisi vienos kelionės metu patirti kuo daugiau, verta skirti pusdienį ir aplankyti vieną mažiausių pasaulio valstybių – Vatikaną.

Savaitgalio kelionė į Maltą: pasiilgusiems saulės  ir jūros

Trumpos kelionės į Maltą

Malta vadinama muziejumi po atviru dangumi: ten kur nėra architektūrinių paminklų ar istorinių griuvėsių, keliautojus žavi nuostabios gamtos peizažai. 

Trumpos kelionės į Maltą metu susipažinsite su turininga jos istorija bei atsipalaiduosite Viduržemio jūros skalaujamuose paplūdimiuose. 

Malta – nedidelė salų valstybė, tačiau joje galima atrasti daugybę nuostabių gamtos kampelių, kurie idealiai tinka ramiam poilsiui. Jei norisi aktyvesnių linksmybių, ieškoti reikia turistų mėgiamų vietų, kuriose šurmulys nenutyla iki ryto. Kitaip sakant, išsvajotą poilsį čia suras visiškai skirtingus poreikius turintys keliautojai.

Savaitgalio kelionės į Ispaniją: norintiems paskęsti miesto šurmulyje

Trumpos kelionės į Barseloną

Ispanija turi daugybę veidų – viskas priklauso nuo to, kurioje dalyje lankysitės.  Populiariausia savaitgalio kelionių kryptis – Katalonijos sostine vadinama Barselona. Joje nuolatos šurmuliuoja gyvenimas: vyksta daugybė festivalių, meno parodų, koncertų ir gatvės atlikėjų pasirodymų. 

Žinoma, Barselonoje galima rasti ne vien linksmybes – ištisos gatvės čia primena meno kūrinius, o garsiojo architekto A. Gaudi darbai žavi ir turistus, ir vietinius gyventojus. 

Barselona garsėja ir kaip viena madingiausių sostinių pasaulyje, tad apsipirkimas čia gali nustebinti pačius didžiausius mados entuziastus. 

Be jokios abejonės, tarp populiariausių krypčių atsiduria ir Ispanijos sostinė Madridas. Jis vadinamas vienu kosmopolitiškiausių miestų pasaulyje: laisvės pojūtis jaučiamas už kiekvieno kampo. Madridas itin patiks tiems, kad pasiilgo miesto šurmulio bei kokybiškų pramogų.

Savaitgalio kelionė į Latviją: poilsis vos už kelių šimtų kilometrų

Trumpos kelionės į Latviją

Jei nesinori atostogų pradėti oro uoste, puikia išeitimi gali tapti savaitgalio kelionės automobiliu. Lietuviai dažnaiusiai renkasi kaimynines valstybes – vos keli šimtai kilometrų skiria nuo įstabių kultūros paveldo paminklų, UNESCO saugomų vertybių bei ramaus poilsio. 

Latvija nuostabiai tinka trumpoms atostogoms: galite rinktis poilsį prie jūros, viešnagę sostinėje ar gražiausių gamtos kampelių paiešką. O gal labiau norisi ramiai pailsėti penkių žvaigždučių viešbutyje ir pasimėgauti SPA malonumai? Latvija gali pasiūlyti ir tai!

Latvija turi dvi populiariausias kryptis savaitgalio  kelionėms – sostinę Rygą ir pajūrio miestą Jurmalą. Abi kryptys idealiai tinka šeimos atostogoms, poroms ir pavieniams keliautojams. Kelionė į Latviją trunka vos keletą valandų, todėl ją gali rinktis ir labai mažus vaikus auginančios šeimos. 

Svarbu atsiminti: kad ir kokios trumpos kelionės bebūtų – atmintyje jos išlieka amžinai. Taigi pats metais susikrauti kuprinę ir bent kelioms naktims pabėgti nuo rutinos. Patikėkite, sugrįžę po savaitgalio kelionės į namus, į viską pradėsite žiūrėti gerokai pozityviau!

Kur šį sezoną iškeliauti atokvėpiui nuo kasdienės rutinos? Garsėjame keliautojų patirtimi praturtintais patarimais, susisiekime!

Su linkėjimais,

„Viatora“ komanda

Bendraukime:

Kiti naudingi įrašai keliautojams: